Ręka trzymająca świecącą żarówkę wśród liści

Szkolenie BHP studentów i doktorantów

Szkolenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy jest obowiązkowe dla wszystkich studentów rozpoczynających naukę w Uniwersytecie Wrocławskim na studiach pierwszego stopnia, drugiego stopnia i jednolitych magisterskich oraz doktoranckich.
Szkolenie odbędzie się w formie e-learningu
Terminy udostępnienia szkoleń Centrum Kształcenia na Odległość w roku akademickim 2020/21 na Uniwersytecie Wrocławskim:
Termin 1 – od 1 października do 30 listopada 2020 r.,

Wszelkich informacji w powyższej sprawie udziela Dział Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Ochrony Przeciwpożarowej – tel. (71) 375-24-89.

Zgłoś problem na stronie
Jeśli zauważyłeś/łaś jakiś błąd na stronie (np. coś się źle wyświetla, któryś z linków nie działa) zgłoś go tutaj.

Przechodzę do polityki prywatności
Return